Najlepsze produkty, aby jeść po porodzie

Rev Silnik

Klucz do twojej energii nie tylko jak dużo (lub mało) snu każdej nocy, ale zamiast tego, co leży na talerzu. „Jedna z głównych rzeczy, zdrowa dieta może zrobić, to dać młodym mamom energii” – mówi Katie Mcmanus, RD, fitness-członek opiniodawczo-doradczej rady i dyrektor departamentu zasilania kobiecego szpitala Brigham w Bostonie. „Ważne jest, aby rozprzestrzeniać posiłków w ciągu dnia, tak, że dostaniesz nawet ilość kalorii. To daje mocnego energii, aby dbać o swoim dziecku i o sobie”.

Trzeba wiedzieć odżywki

Kiedy jesz, jedzenie, bogate w składniki odżywcze, Można zauważyć, że twoje kalorie przejść długą drogę. Będziesz czuć się bardziej kompletne dłużej, i będzie trzeba-i mentalność, że trzeba się do tych 3 rano podawać połączenia. Mcmanus oferuje następujące paliwa:

Owoce i warzywa

Całe ziarna

Chudego białka, takich jak ryby, wołowina i produkty sojowe

Produkty mleczne — wybierz beztłuszczowe lub niskotłuszczowe mleko

Zieleń

Żelazo, szczególnie jeśli cierpią z powodu objawów po porodzie. Możesz znaleźć te informacje w takie rzeczy, jak wzbogacane płatki zbożowe, śliwka sok i chude mięso.

Witamina c, która może pomóc w gojeniu się ran dla kobiet, które rodziły przez cesarskie cięcie. Znaleźć to w pomarańcze, pomidory i naturalne soki owocowe.

Więcej pożywienie pozostać

Jeśli jesteś w nastroju na przekąski, mówi Mcmanus pomyśleć o tym, zanim wybierzesz. Trzymać z dala od przekąski pakiety, tak jak są one wyposażone w mnóstwo sztucznych słodzików. Zamiast tego, albo mała część tego, co rzeczywiście chcesz, lub wybrać jedną z następujących opcji:

Pełnoziarniste pieczywo chrupkie z hummusem

Orzechy (zapas jakiś w swoim portfelu w przypadku, jeśli masz apetyt na drodze)

Filiżanka całego ziarna zbóż z mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu.

Jajko na twardo z marchewką

Niskotłuszczowy ser z kawałkiem owoców

Masło orzechowe na jabłko

Prosty grecki jogurt, Dodać do szklanki jagód, aby uniknąć dodawania cukru, aromatyzowanych rodzaju.

Jest funtach

Urodziłaś dziecko, a teraz możesz wrócić do swojej starej rutyny diety, prawda? Prawidłowo. Mcmanus mówi, że jest to jeden z największych błędów, które kobiety popełniają, gdy próbuje schudnąć dziecka. „Jako nowy mamo to znaczy, że będziesz odczuwać poważne zmęczenie, dopóki nie przyzwyczaić się do swojego nowego regulaminu, dlatego potrzebna jest dieta, która może pomóc ci wykonać, a nie ten, który będzie na stałe pozostawi głodni i czuje się pominięty” – mówi.

Aby zachować swoje perfumy w górę, Mcmanus oferuje nie tracić kalorie, które są bogate w składniki odżywcze. „Leczy tu i tam pięknie, ale ton rafinowanych węglowodanów: biały chleb i słodkie produkty będą mieć trochę przyjemności i będzie poprawa zawartości cukru we krwi, sprawia, że jesteś bardziej zmęczony, niż już jesteś.” Z punktu widzenia odchudzania, karmienie piersią będzie wspierać jakiś stopniowego kurczenia się i, biorąc w wystarczającej ilości składników odżywczych trzeba, można rozpocząć zajęcia ponownie szybciej.

Zapytaj doktora! Położnik-ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące twojego postu-ciąża ciała

To są przyjaciele

Narodziny dziecka, z reguły z parady domowe czekoladowe babeczki, babeczki, ciasteczka cukru, w postaci grzechotki, a także wiele innych wysokokalorycznych, słodkich smakołyków. Zamiast zwykłych wagon słodyczy, poproś znajomych, aby podnieść zamiast produktów. „Ludzie nienawidzą przyjść z pustymi rękami, odwiedzając ciebie i twojego dziecka po raz pierwszy” – mówi Mcmanus. Dlatego, kiedy twoi przyjaciele i rodzina zapytaj, jeśli czegoś potrzebujesz, aby być uczciwym! Poproś ich, aby podnieść niektóre jogurty, oni myślą, że będziesz kochać, a można z orzechów, i wszelkie inne jedzenie, które można zachować twój poziom energii jest wysoka.

„Twój tryb zasilania ma zasadnicze znaczenie nie tylko dla energetyki, ale i w określaniu tego, jak szybko poczujesz się znów stał się sobą” – mówi Mcmanus. „Im więcej będziesz trzymać się zdrowej diety, tym szybciej można wyzdrowieć i wrócić do treningu i codziennego życia.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *