Co Chudej masy ciała?

Co Chudej masy ciała?

Beztłuszczowej masy ciała (lbm) jest równa łącznej masie człowieka kości i mięśnie minus ich ciężar. Innymi słowy,  całkowity ciężar człowieka pomniejszonej o ich ogólnej tkanki tłuszczowej. Mając wyższe  zdrowsze, bo mięśnie bardziej metaboliczne są aktywne, co zwiększa swój metabolizm. Ponadto, mając więcej masy mięśniowej, zapewnia większą siłę i zwinność. I oczywiście, tam „jak ty wyglądasz” czynnik.

Z punktu widzenia diety, osoby określa, ile białka muszą jeść codziennie w celu utrzymania masy mięśniowej. Wskazania do tej metody wynika z badań, w których mierzono bilans azotu u ludzi, które zostały wprowadzone na bardzo niskokalorycznej diety , aby wywołać utratę wagi.

Bogate w azot balans-to wskaźnik zniszczenia mięśni (katabolizmu) w organizmie, gdy waga jest stracone.

Naukowcy odkryli, że ludzie na, który był głównie carb podstawie i z niską zawartością białka straciła na wadze, ale i stracił dużo masy mięśniowej. Utrata tkanki mięśniowej spowalnia metabolizm jeszcze bardziej, co stawia gruby człowiek w najgorszych metabolicznej formie, niż przed rozpoczęciem diety.

W przeciwieństwie do tego, kiedy ludzie dostarczali na który podkreślił, że spożycie białka, ludzie stracili tłuszczu i wytrzymują znacznie większy odsetek masy mięśniowej. Badania wykazały, że jeśli dorośli biorą w 1,0-1,8 g białka na kilogram, pokazują pozytywny bilans azotu, czyli zachowują optymalną masę mięśniową, tracą na wadze.

Ponadto, były one mniej głodni i tolerowane dieta lepiej, być może dlatego, że białko jest bardziej. Następnie, te diety nazywano białka oszczędzając zmieniony post (SP. z o. o.).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *