Chocolite – opinie – cena

Chocolite - opinie – cenaNaukowcy mówią, że jedzenie czekolady może pomóc ci schudnąć! Raportowali wyniki badań opublikowanych w imponująco brzmiącym międzynarodowym archiwum medycyny, internetowym dzienniku o otwartym dostępie. Autorzy badania twierdzili, że jedzenie czekolady razem z dietą niskowęglowodanową pomógł ludziom schudnąć i zwiększyć ich ogólne samopoczucie, w porównaniu do osób, które właśnie zjadły dietę o niskiej zawartości węglowodanów.

Problem w tym, że całe badanie było skomplikowanym mistyfikacją. Johnny Bohannon i inni projektowali, prowadzili, publikowali i publikowali dietetyczne badanie celowo wątpliwej zalety naukowej, aby wskazać, w jaki sposób twierdzenia z niewielkim poparciem naukowym pojawiają się na pierwszych stronach gazet i napędzają modę dietetyczną, Bohannon ujawnia w wersji io9. Badanie zostało zaprojektowane jako część filmu dokumentalnego na temat przemysłu junk-science diet, a filmowcy mieli lekarza (do przeprowadzenia badania) i statystykę (aby grać z liczbami) w kolejce.

Chocolite – działanie – komentarze – rynek – Polska

Bohannon, który ma działanie doktorat z biologii molekularnej bakterii i znaną historię sukcesu Naukowe psikusy zostały wprowadzone, aby pomóc w opublikowaniu i nagłośnieniu badania. komentarze. Zwerbowano 15 uczestników, rynek którzy otrzymali 150 euro, zostali przesiani pod kątem problemów zdrowotnych i powiedzieli, że będą w filmie dokumentalnym na temat diety – co było prawdą. Polska. Jedna grupa uczestników spożywała dietę o niskiej zawartości węglowodanów, inna stosowała tę samą dietę z dodatkiem batonu o gęstości 1,5 oz ciemną czekoladą, a trzeci zestaw działał jako kontrola.

Wszyscy ważyli się działanie codziennie przez trzy tygodnie, podczas gdy „badacze” mierzyła wszystko od snu do BMI.Lo i oto, grupa, która zjadła czekoladę plus dieta niskowęglowodanowa schudła o 10% szybciej niż grupa na diecie niskowęglowodanowej bez czekolady chocolite opinie komentarze. Różnica była statystycznie rynek znacząca, a Bohannon miał hak sprzedać. Chocolite Polska. Nie było trudno, aby Bohannon opublikował wyniki badań – czasopisma mają bardzo różne standardy oceny wzajemnej, a wiele z nich zaakceptowało badanie.

Chocolite – jak go używać? – składniki – skład – forum

Chocolite - jak go używać? - składniki - skład - forumGdy badanie zostało jak go używać? zaakceptowane, Bohannon napisał komunikat prasowy, stworzył fałszywą witrynę fo r jego wymyślone centrum badawcze, i – z pewnością – reporterzy zaczęli pisać o tym pozorowanym studium. składniki. Wydawało się, że skład go zdjęli. forum. W opowiadaniu Bohannona o io9 wymienia główny niemiecki dziennik „Bild”, niemiecki „Cosmopolitan”.

„Strona internetowa oraz jak go używać? niemieckie i indyjskie strony internetowe” Huffington Post „wśród wiadomości, które padły ofiarą podstępu.Zawiera również zrzuty ekranów z witryny „Prevention”, kilku brytyjskich tabloidów i czerwcowego numeru magazynu „Shape”. Chocolite składniki. Bohoannon jest bardzo skład zadowolony, że te publikacje z dużą publicznością pobrały jego badania, „oszukając miliony”, io9 nagłówek twierdził. Chocolite forum. Ale jak zauważył na Twitterze dziennikarz Daniel Engber, być może nie był to jednak taki wyczyn:

Chocolite – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Mimo to warto przeciwwskazania przyjąć ostrzeżenie, aby być trochę bardziej sceptycznie nastawionym do raportów, że pewna dieta lub jedzenie ma poważny wpływ na twoje zdrowie – zwłaszcza, gdy te raporty pojawiają się w tabloidach. skutki uboczne. To badanie nie to boli? różniło się tak bardzo od wielu innych badań dietetycznych, które wykorzystują również małe próbki. opinie. Nie jest to często zjawisko typowe dla naukowców, którzy dostrajają swoje dane poprzez wielokrotne przeprowadzanie eksperymentu lub wykluczanie wartości odstających aby uzyskać statystycznie znaczące wyniki, głównie niewinnie.

Chocolite - przeciwwskazania - skutki uboczne - to boli? - opinieDobre badanie zwykle przeciwwskazania ma hipotezę, a następnie ją testuje. Chocolite skutki uboczne. To badanie nie to boli? miało prawdziwej hipotezy i przetestowano 18 różnych rzeczy – nie na Chodzi o to, żeby sprawdzić, czy pojawiły się jakieś statystycznie znaczące skojarzenia. Chocolite opinie. W źle zaprojektowanych badaniach dietetycznych to nie jest tak niezwykłe.

Chocolite – gdzie kupić – aptekach – cena

Jeśli wystarczająco dużo gdzie kupić rzeczy mierzy się w tak małej grupie, to podejście to przyniesie … aptekach. cena coś.. Pomyśl o pomiarach jako losy loterii.

Każdy ma niewielką gdzie kupić szansę na spłatę w postaci „znaczącego” wyniku, który pozwala nam kręcić historię i sprzedawać mediom. Chocolite aptekach. Im więcej biletów cena kupisz, tym bardziej prawdopodobne jest, że wygrasz.. Nie wiadomo dokładnie, co by się udało – nagłówek mógł być taki, że czekolada poprawia sen lub obniża ciśnienie krwi – ale wiedzieliśmy, że nasze szanse na uzyskanie co najmniej jednego „statystycznie istotnego” wyniku były całkiem dobre.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *